F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.
Part1
Part2
Part3
TekParça
TekParçaVk
TekParçaDwn.so
Hemen Paylaş!
Yorum Yap
Sorun Bildir
[x]
* Sorun çözüldüğünde size haber verilmesini istiyorsanız mail adresinizi belirtiniz.

Sabah şiddetli bir başağrısıyla uyanan Arthur, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önüne yola attığında, henüz sorunun ne kadar az olduğunun farkında değildir. Çünki dünyamız da galaksiler arası bir otoyol inşaatının ortasında olduğu için istimlak edilmiştir ve bunu henüz kimse bilmemektedir.Uzaylılar dünyayı yok etmeden bir kaç dakika önce arkadaşı Ford Prefect gelir ve Dent’i alarak uzaya götürür. Prefect, ‘Otostopçunun Galaksi Rehberi’ isimli bir yayının dünyadaki muhabirlerinden biridir. Rehber, galaksinin her yerindeki muhabirleri sayesinde sayısız bilgi içeren bir turist rehberidir. Artık yerinde uzay boşluğu bulunan Dünya hakkında ise sadece şu satırlar yer almaktadır: ‘Çoğunlukla Zararsız.’Gezegeniyok edilen Dent’in önünde keşfedilmeyi bekleyen galaksiler ve büyük maceralar vardır. Bu macera boyunca Dent, hayat hakkında çok şey öğrenecektir.

İzlenme:
31.561
Orjinal Adı:
The Hitchhiker's Guide To The Galaxy
Yönetmen Adı:
Garth Jennings
Yapım Yılı:
2005
IMDB Puanı:
6.6
Oyuncular:
Zooey Deschanel, Alan Rickman, John Malkovich, Sam Rockwell, Helen Mirren, Bill Nighy, Warwick Davis, Mos Def, Kelly Macdonald, Edgar Wright, Martin Freeman, Anna Chancellor, Bill Bailey, Su Elliot

Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi izle ~ Türkçe Dublaj HD hakkında 3 yorum yapılmış...

  1. TEKİN diyor ki:

    Bu eski filmi merak için aradım.Diğer siteler,2005 yılı yapımı olan bu filmi fragman olarak almış.Bu site Türkçe dublajlı olarak eklemiş, teşekkürler. Film tipik bir ingiliz soğukluğu ile başlayıp göya komedi olarak devam ediyor. Eğer onla başlayan yaşlarda iseniz hoşunuza gidebilir. Aksi halde hem kotanıza ve hemde zamanınıza yazık olur.

  2. murat diyor ki:

    kardeş anlayana ne komedi nede başka birşey sadece anlamaya çalış…tasfiye ederim bende meraktan izledim mantıklı

  3. abud diyor ki:

    zaphodun iki kafalı olduğunu okuduğumda böyle hayal etmemiştim

YORUM YAPIN


"cok guzel bir oyun"
"madagascar 4 madly turkce dublyaj izlemek istiyorum yukleye "
"ayn kardeş seni anlıyom asdfghgfdsdjhg yaşım 18 bu arada sdf"
"açılsa anlarım ln"
"ln book bu açılmyo"