F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.
720pHD
Tek Parça VK
Tek Parça Nowvideo
Hemen Paylaş!
Yorum Yap
Sorun Bildir
[x]
* Sorun çözüldüğünde size haber verilmesini istiyorsanız mail adresinizi belirtiniz.

Wladyslaw Szpilman, savaş patlak verdiğinde 27 yaşındaydı ve Polonya’nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi. Luftwaffe’de radyo istasyonu bombalandığında Chopin’in C minor Nocturne’nü çalıyordu.Tüm Yahudiler gibi o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak Varşova gettolarına sürülmüştü. Bu çok yetenekli genç adam yeni yaşamında karaborsacıların ve işbirlikçilerin eğlendiği barlarda çalmaya başlamıştır.İşte bu işbirlikçilerden biri onu ve ailesini ölüme götüren esir kampı trenlerinden birinden kurtarmıştır. Savaş fısıltıları, direnişçiler ve sürpriz bir Alman subayı sayesinde Szpilman savaşta hayatta kalmayı başarır.

İzlenme:
50.795
Orjinal Adı:
The Pianist
Yönetmen Adı:
Roman Polanski
Yapım Yılı:
2002
IMDB Puanı:
8.5
Oyuncular:
Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Emilia Fox, Ed Stoppard, Andrew Tiernan, Jessica Kate Meyer, Katarzyna Figura, Richard Ridings, Julia Rayner, Maureen Lipman, Cyril Shaps, Michael Zebrowski, John Bennett, Grzegorz Artman, Wojciech Smolarz, Borys Szyc, Marian Dziedziel, Lech Mackiewicz, Peter Rappenglück, Ruth Platt, Zofia Czerwinska, Andrzej Blumenfeld, Pawel Burczyk, Frank-michael Köbe, Thomas Lawincky, Adam Bauman, Krzysztof Pieczynski, Joanna Brodzik, Tom Strauss, Cezary Kosinski, Emilio Fernández, Michal Zebrowski, Wanja Mues, Nomi Sharron, Anthony Milner, Frank Finlay, Udo Kroschwald, Zbigniew Zamachowski, Ronan Vibert, Daniel Caltagirone, Lucy Skeaping, Roddy Skeaping, Popeck , Maciej Kowalewski, Joachim Paul Assböck, Pawel Malaszynski, Maja Ostaszewska, Valentine Pelka, Paul Bradley, Axel Prahl, Katarzyna Bargielowska

Piyanist ~ Türkçe Dublaj hd izle hakkında 3 yorum yapılmış...

  1. Taleh Elcin diyor ki:

    ben filmi izledim hayir izlememisde ola bilirim amma qaliba izledim neyse sozum onda doyul Allah Saminin canini sag elesin

  2. özgür diyor ki:

    Irkçılığı,faşizmi lanetliyorum.Hangi dönemde olursa olsun,insanlara yaşam hakkı tanımayan,bir ırkı diğerinden üstün gören anlayış insanlığın da sonu olacaktır….

  3. Görkem diyor ki:

    Şimdi de israilli kişilikler filistinlileri öldürüyor.Adolf Hitlerin bir sözü var:”Bir gün gelecek öldürmediğim her Yahudi için bana küfredeceksiniz.”Hitler onları katletmekte bence haklıydı.

YORUM YAPIN


"cok guzel bir oyun"
"madagascar 4 madly turkce dublyaj izlemek istiyorum yukleye "
"ayn kardeş seni anlıyom asdfghgfdsdjhg yaşım 18 bu arada sdf"
"açılsa anlarım ln"
"ln book bu açılmyo"