F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.
vİDEOZER Player
Hemen Paylaş!
Yorum Yap
Sorun Bildir
[x]
* Sorun çözüldüğünde size haber verilmesini istiyorsanız mail adresinizi belirtiniz.

Doktor Frederick Treves, 1880’lerin kasvetli Londrası’ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan John Merrick’e rastlar. Zalim bir adam olan sirk müdürü Bytes, annesi Merrick’e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. Dr. Treves, Merrick’in hastaneye yatırılmasını sağlar. Dr. Treves bir süre sonra pek zeki olmayan Merrick’in korkunç görüntüsünün altında son derece duyarlı ve insancıl birinin olduğunu anlar. Hastanede ilk başta ondan korkan hemşireler de Merrick’e alışacaktır. Talihsiz adamın görünüşüne neden olanın ‘ multiple neurofibromatosis’ isimli nörolojik bir hastalık olduğu anlaşılır. Hastane yaşamı da kolay geçmemektedir. Gece bekçisi bilet keserek fil adamı sergilemeye ve üzerinden para kazanmaya baslar. Bu arada Bytes tekrar ortaya çıkar, onu kaçırır ve kıta avrupasına getirerek onu eski kötü günlere döndürür. Merrick’in tek umudu kaçarak İngiltere’ye dönmektir. www.filmifullhdizle.com iyi seyirler diler.

İzlenme:
6.052
Orjinal Adı:
The Elephant Man
Yönetmen Adı:
David Lynch,
Yapım Yılı:
1980
IMDB Puanı:
8.3
Oyuncular:
Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft, Dexter Fletcher, Freddie Jones, Kathleen Byron, Kenny Baker, Marion Betzold, Florenzio Morgado, Teri Scoble, Tommy Wright, Hugh Spight, Teresa Codling, Peter Davidson, Marcus Powell, Phoebe Nicholls, Helen Ryan, Adam Caine, Alfie Curtis, Gerald Case, Eiji Kusuhara, Beryl Hicks, Gilda Cohen, Lisa Scoble, William Morgan Sheppard, Christopher De Vore, Eric Bergren, Michael Elphick, John Gielgud, Lydia Lisle, Victor Kravchenko, John Rapley, Wendy Hiller, Hannah Gordon, Michele Amas,

Fil Adam – The Elephant Man İzle (Türkçe Dublaj) hakkında 1 yorum yapılmış...

  1. mevlüt diyor ki:

    böyle güzel film izlemedim kurgu süper o zamanda böyle güzel film çekmişler helal olsun tebrik ediyorum, siyah beyaz filmlere olan ilgimi uyandırdı izlemeyenlere tavsiye ediyorum.

YORUM YAPIN


"cok guzel bir oyun"
"madagascar 4 madly turkce dublyaj izlemek istiyorum yukleye "
"ayn kardeş seni anlıyom asdfghgfdsdjhg yaşım 18 bu arada sdf"
"açılsa anlarım ln"
"ln book bu açılmyo"