F11 tuşuna basarak tarayıcınızın araç çubuklarını gizleyebilirsiniz.
Part1
Part2
Part3
TekParçaHD
Hemen Paylaş!
Yorum Yap
Sorun Bildir
[x]
* Sorun çözüldüğünde size haber verilmesini istiyorsanız mail adresinizi belirtiniz.

“Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı”nda, beşinci öğretim yılı için Hogwarts’a dönen Harry, büyücü camiasının büyük çoğunluğunun onun kötü Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberine kulak tıkamayı tercih ettiklerini görür. Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünen Sihir Bakanı Cornelius Fudge, Dumbledore ve Hogwarts öğrencilerinin hareketlerinden haberdar olabilmek için okula yeni bir Karanlık Sanatlara Karşı Savunma öğretmeni atar. Ama Profesör Dolores Umbridge’in Bakanlıktan onaylı savunma büyüsü dersi onları ve tüm büyücü camiasını kendilerini tehdit eden karanlık güçlere karşı ne yazık ki savunmasız bırakır; bu yüzden, arkadaşları Hermione ve Ron’un teşviki üzerine, Harry konuya el atar. Kendilerine “Dumbledore’un Ordusu” adını veren küçük grupla buluşan Harry, onlara Karanlık Güçlere karşı nasıl savunacaklarını öğreterek, bu genç ve cesur büyücüleri kendilerini bekleyen olağanüstü savaşa hazırlar.

İzlenme:
9.767
Orjinal Adı:
Harry Potter and the Order of the Phoenix
Yönetmen Adı:
David Yates
Yapım Yılı:
2007
IMDB Puanı:
7.3
Oyuncular:
Emma Watson, Helena Bonham Carter, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Gary Oldman, Alan Rickman, Ralph Fiennes, Bonnie Wright, Evanna Lynch, Tom Felton, Michael Gambon, Katie Leung, Matthew Lewis, Natalia Tena, Maggie Smith, David Thewlis, Emma Thompson, Jason Isaacs, Mark Williams, Brendan Gleeson, Devon Murray, Oliver Phelps, James Phelps, Robbie Coltrane, Julie Walters, Imelda Staunton, David Bradley, Richard Bremmer, Richard Griffiths, Afshan Azad, Fiona Shaw, Ciaran Hinds, Harry Melling, Jamie Waylett, Geraldine Somerville, Shefali Chowdhury, Robert Hardy, Josh Herdman, Alfie Enoch, Robbie Jarvis, Joshua Herdman, Simon McBurney, Adrian Rawlins, Peter Best, Charles Hughes, James Utechin, George Harris, Neville Longbottom, Harry Potter, Maggie Smith, Kathryn Hunter,

Harry Potter (5) ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı İzle hakkında 2 yorum yapılmış...

  1. sanane diyor ki:

    herry poter örümcek adam aynı kişi peeter paket herry poter

  2. potterhead diyor ki:

    peeter paket DEĞİL! Harry Potter’ı oynayan kişi Daniel Radcliffe! Başrollerde Rupert Grint, Bonnie Wright, Matthew Lewis, Emma Watson, Evanna Lynch ve Daniel Radcliffe oynuyor. Tabii Alan Rickman, Helena Bonhem Carter ve Ralph Fiennes’le Tom Felton, Gary Oldman ve Micheal Gambon’da var diğerleri yardımcı roller!

YORUM YAPIN


"cok guzel bir oyun"
"madagascar 4 madly turkce dublyaj izlemek istiyorum yukleye "
"ayn kardeş seni anlıyom asdfghgfdsdjhg yaşım 18 bu arada sdf"
"açılsa anlarım ln"
"ln book bu açılmyo"